Kdo jsme

Koncern CB&I (Chicago Bridge & Iron) byl založen v USA v roce 1889. Je jedním z největších světových poskytovatelů inženýrsko-dodavatelských služeb v oblasti zpracování ropy a plynu v rafinérském, petrochemickém, chemickém, farmaceutickém a energetickém průmyslu. V současné době zaměstnáváme přes 30 000 lidí ve více než 80 lokalitách celého světa.

Koho hledáme

Kandidáty se zájmem o oblast oil&gas a chutí se dále a neustále učit. Vaše angličtina musí být alespoň na komunikativní úrovni. Dokončené vzdělání v oboru je základ, případně odbornost v jedné ze souvisejících disciplín (strojní, chemický, stavební, elektroinženýr) a relevantní praxe. Nehledáme však jen čistě technicky zaměřené specialisty, uplatnění u nás najdou i plánovači projektů či nákupčí .

Co nabízíme

Zajímavou a naplňující práci ve velmi atraktivním oboru, zázemí globální společnosti s více jak stoletou tradicí, která je však unikátní na lokálním trhu. Účast na globálních projektech a spolupráce s týmy z celého světa, širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na jazykové kurzy a penzijní připojištění...) a možnost karierního a odborného růstu v rámci dlouhodobé spolupráce.

Kontakt

CB&I
Holandská 8
63900 Brno

+420 545 517 111
vkadlec@cbi.com
http://www.cbi.com