Kdo jsme

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem. Spolupracujeme se soukromými i státními organizacemi po celém světě a pomáháme různým společnostem poskytovat jejich zákazníkům tu nejlepší možnou zákaznickou péči. CONDUENT působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.

Koho hledáme

Rádi uvítáme v týmu toho, kdo je komunikativní, nechybí mu pozitivní přístup k práci, týmový duch, příjemný hlasový projev. Ceníme si předchozích zkušeností a nabízíme příležitost jejich rozvoje. I pro absolventy a maminky po mateřské dovolené nabízíme možnost spolupráce, a to ve formě plného i částečného úvazku.

Co nabízíme

Nabízíme pracovní příležitosti na pozicích zákaznické podpory a péče o zákazníky. Napříč Českou republikou máme konktaktní centra v Praze, Ostravě a Ústí nad Labem, kde spolupracujeme se společnostmi jako je Vodafone, Skylink a další.
Nabízíme možnost stát se členem našeho týmu ve společnosti, kde můžete získat hodnotné zkušenosti a mnoho skvělých zážitků.

Kontakt

CONDUENT
Karolinská 661/4
186 00 Praha 8 - Karlín

+420608255121
+420770131898
pracujunas@conduent.com
https://www.conduentcallcenters.com/prace-v-ceske-republice/