Kdo jsme

Cesta pro mladé realizuje stáže přímo ve firmách v ČR. Propojuje tak studenty a firmy, které chtějí předat zkušenosti mladým lidem. Stáže mohou probíhat nejen ve firmách, ale také u OSVČ, ve veřejném nebo neziskovém sektoru. Studenti mohou stáž absolvovat na jedné ze 144 pozic od účetní, přes finančního referenta, specialistu marketingu nebo personalistu až po grafika.

Koho hledáme

Do projektu Cesta pro mladé se mohou zapojit studenti posledních čtyř semestrů vysoké školy (bakalářského i magisterského studia) nebo vyšší odborné školy, žáci posledního ročníku střední školy nebo studenti jednoletých jazykových škol. Aktuální nabídku stáží studenti uvidí po nezávazné registraci na webu www.cestapromlade.cz. Po dohodě se školou si mohou nechat stáž uznat jako povinnou praxi.

Co nabízíme

Díky stáži studenti získají praxi, cenné kontakty, zkušenosti a možná i příslib zaměstnání. Po celou dobu stáže jim své vědomosti bude předávat zkušený pracovník – mentor. V rámci stáže mají studenti zdarma e-learningový kurz měkkých kompetencí a individuální poradenství v oblasti kariérního rozvoje.

Kontakt

Fond dalšího vzdělávání
Na Maninách 876/7
17000 Praha 7

+420777492495
info@cestapromlade.cz
http://www.cestapromlade.cz