Kdo jsme

U in-techu se zabýváme vývojem a testováním automobilové elektroniky a také softwaru pro industry 4.0 a kolejová vozidla. Našimi zákazníky jsou nejrůznější zahraniční i čeští automobiloví výrobci a dodavatelé. Vyvíjíme, integrujeme a testujeme inovativní automobilovou elektroniku. Jsme v přímém kontaktu s nejnovějšími technologiemi a pracujeme na autech budoucnosti – a to nás baví!

Koho hledáme

Máš technické znalosti, pracuješ rád/a v týmu a Tvé srdce bije pro auta? Hledáme absolventy i zkušené kolegy/ně z (elektro)technických a IT oborů, kteří s námi chtějí jet na plný plyn! Hlavní požadavky: ukončené VOŠ/VŠ studium technického oboru (či odp. praxe), komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka. Aktuálně nabízené pozice najdeš na stránce jobs.in-tech-automotive.cz .

Co nabízíme

U nás se budeš přímo podílet na výzkumu a vývoji v automobilovém průmyslu. Firemní kultura je pro nás velice důležitá - výsledkem je sehraný tým, který si skvěle rozumí. Kromě 25 dní dovolené a stravenek nabízíme i další benefity, např. náhradní volno za práci přesčas, pravidelný teambuilding, ihned smlouvu na dobu neurčitou, jazykové kurzy, dobroty na pracovišti atd.

Kontakt

in-tech Automotive Engineering
Paříkova 910/11a
19000 Praha 9 - Vysočany

+420 228 880 888
katerina.schneider@in-tech.com
http://www.in-tech.com