Kdo jsme

Pojišťovna MetLife je dceřinou společností MetLife, Inc., jež déle než 140 let pečuje o 90 miliónů zákazníků ve více než 47 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992 a nabízíme širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií.

Koho hledáme

Hledáme schopné obchodníky a manažery, kteří mají chuť do práce a rádi se učí nové dovednosti. Máte střední školu, umíte pracovat na PC, pracujete rádi s lidmi a umíte jim naslouchat? Přidejte se k nám a pracujte pro světovou špičku v životním pojištění!

Co nabízíme

Nabízíme Vám práci v nadnárodní společnosti se silným a stabilním postavením na trhu. V prvním roce Vám zajistíme zajímavou finanční podporu, kvalitní a bezplatné zaškolení, nadprůměrné ohodnocení. Navíc pro Vás máme možné benefity - vizitky, notebook či příspěvek na osobní automobil. Práci si naplánujte podle Vašich časových možností, zázemí budete mít v naší kanceláři v Praze 8 - Florenc.

Kontakt

MetLife Europe
Sokolovská 371/1
186 00 Praha 8 - Karlín

vitezslav.nevosad@zp.metlife.cz
http://www.metlife.cz