Kdo jsme

Společnost Royal Philips z Nizozemska je diverzifikovaná technologická společnost, jejímž cílem je zlepšovat životy lidí prostřednictvím smysluplné inovace v oblastech zdravotní péče a spotřebitelského životního stylu. Naše společnost je jedničkou v oblasti péče o osoby se srdečními chorobami, akutní péče a domácí zdravotní péče a rovněž v oblasti pánského holení, stříhání a zubní péče.

Koho hledáme

Philips nabízí práci v dynamickém mezinárodním prostředí, zajímavé příležitosti v oblasti osobního i profesního růstu a řadu benefitů – 5 týdnů dovolené, stravenky, 3 dny sickleave, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny výrobků společnosti, home office a další.

Co nabízíme

Ve společnosti Philips se prostřednictvím inovací snažíme, aby byl svět zdravější a trvale udržitelný. Nejlépe se nám bude pracovat s lidmi, kteří sdílí naše nadšení. Do našeho týmu hledáme nejčastěji odborníky z oblasti obchodu, marketingu, logistiky, zákaznického servisu, a administrativy. Nutná je komunikativní znalost anglického jazyka.

Kontakt

Philips
Rohanské nábřeží 678/23
Praha

http://www.philips.com/career