Kdo jsme

Provident Financial s.r.o. se sídlem v Praze je dceřinou firmou britské společnosti International Personal Finance (IPF) poskytující spotřebitelské půjčky. V ČR působíme od r. 1997 a máme zde 160 000 zákazníků. Dodržujeme principy odpovědného a poctivého půjčování a zasazujeme se o zvyšování obecné finanční gramotnosti. Podporujeme dobrovolnictví a ročně na dobročinnost darujeme až 10 milionů Kč.

Koho hledáme

Nejcennějším prvkem a srdcem podnikání naší společnosti jsou naši lidé. Motivovaní zaměstnanci jsou klíčem úspěchu našeho businessu a my si uvědomujeme jejich výjimečnou hodnotu. Do našeho týmu proto hledáme motivované kolegy s velkou chutí do práce a ochotou učit se novým věcem a poznávat nové lidi.

Co nabízíme

Všem členům našeho týmu nabízíme spravedlivé odměňování, hodnotnou práci, zajímavé benefity, příjemné pracovní prostředí a široké možnosti dalšího rozvoje i růstu. Nabízíme pracovní poměry, DPP, DPČ i spolupráci na živnostenský list jako obchodní zástupce. Obchodní zástupci jsou odměňováni týdenními provizemi, pracovní dobu si určují sami a při nástupu prochází propracovaným systémem zaškolování.

Kontakt

Provident Financial
Olbrachtova 9/2006
14000 Praha

+420 241 029 111
+420 241 482 201
kariera@provident.cz
http://provident.jobs.cz