Kdo jsme

Společnost SIDAT, spol. s r.o., byla založena v roce 1990. V současné době má 70 pracovníků a dosahuje obratu cca 200 mil. Kč. Naším zaměřením jsou dodávky automatizovaných a informačních systémů pro výrobní a technologické aplikace.Poskytujeme profesionální inženýrské služby a hmotné dodávky pro procesní automatizaci a pro výrobní a laboratorní informační systémy typu MIS/MES a LIMS.

Koho hledáme

Asistenty/Inženýry projektu do Průmyslové Informatiky (implementace informačních systémů u zákazníka, tvorba reportů v MS Reporting Services, podpora běžícího systému),Technicko-výrobního úseku (Odborné činnosti při realizaci projektů), Elektro oddělení (Tvorba projektové dokumentace elektro v EPLAN); Systémového administrátora (virtualizace VMware, správa a bezpečnosti sítí, podpora uživatelů)


Co nabízíme

Účast na odborných činnostech při realizaci tuzemských a zahraničních projektů průmyslové automatizace a informatiky, pestrou pracovní náplň, neformální pracovní prostředí v mladém kolektivu, možnost získat zkušenosti v zahraničí.

Kontakt

SIDAT spol. s r.o.
Jinonická 80
150 00 Praha

+420 257 187 911
info@sidat.cz
http://www.sidat.cz/