Kdo jsme

Společnost Solar Turbines Incorporated má sídlo v San Diegu v Kalifornii ve Spojených státech. Je dceřinou společností společnosti Caterpillar Inc. a je jedním z předních světových výrobců průmyslových plyn. turbín. Zabýváme se výrobou mechanických soustrojí se spalovací turbínou, plynových kompresorů k tranzitní dopravě plynu či kompletních jednotek k výrobě elektrické energie poháněné turbínami.

Koho hledáme

Do Žatce a do Žebráku hledáme odborníky především z oblasti strojírenské výroby a technologie. Uplatnit se u nás můžete jako pracovník ve směnném provozu, CNC operátor, testovací technik, vedoucí či jako projektový manažer. Uchazeči ocení velkou příležitost spolupracovat na mezinárodních projektech či přímo možnost pracovně vycestovat do zahraničí.

Co nabízíme

Pečujeme o své zaměstnance – vzděláváme je a dbáme na férový přístup nadřízených vůči podřízeným. Práce u nás je různorodá – pracujete s unikátním produktem ve velmi specifickém oboru. Zajímavé mzdové ohodnocení včetně 13. a 14. platu.
Firemní benefity (stravenky, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, dovolená navíc, jazykové kurzy a mnoho dalšího).

Kontakt

Solar Turbines EAME s.r.o.
Laurinova 2800/4
155 00 Praha

kovaleva_julia@solarturbines.com
https://solarturbines.jobs.cz/