Kdo jsme

SSČ AV ČR je samostatným právním subjektem neziskového charakteru, jehož cílem je zajišťování infrastruktury výzkumu a vývoje a poskytování podpůrných činností zejména Akademii věd ČR a jejím pracovištím (informační technologie, vydávání odborných publikací a časopisů, popularizace vědy, právní podpora, správa nemovitostí, provoz vlastních ubytovacích a stravovacích zařízení).

Koho hledáme

Hledáme nové spolupracovníky na pozice v oboru informačních technologií, právníky, specialisty na ochranu osobních údajů, projektové manažery, specialisty marketingové a mediální komunikace, pracovníky finančního controllingu, ale také číšníky, kuchaře a odborníky v hotelnictví.

Co nabízíme

Jsme institucí opírající se o vzdělané, iniciativní a loajální zaměstnance s příznivým vztahem k akademickému prostředí. Věříme, že práce s lidmi, kteří mají stejnou motivaci, bude pro Vás příjemnou zkušeností a podstatným krokem k budování kariéry. Nabízíme přátelskou atmosféru, pružnou pracovní dobu a širokou nabídku benefitů. Samozřejmostí je možnost profesního rozvoje každého zaměstnance.

Kontakt

Středisko společných činností AV ČR
Národní 1009/3
110 00 Praha 1

+420221403111
ssc@ssc.cas.cz
http://www.ssc.cas.cz