Proč přijít na veletrh

Pracovní portál Profesia.cz vám přináší práci na veletrhu i denně na webu www.profesia.cz

  1. Setkejte se osobně, bez stresu z pohovoru, se zástupci předních společností, kteří nabízí volná pracovní místa
  2. Je pro vás připraveno kariérní poradenství a doporučení pro životopisy
  3. Příležitost zúčastnit se desítek workshopů a přednášek zaměřených na zvýšení vašich šancí získat práci
  4. Můžete si otestovat své jazykové a počítačové znalosti
  5. Odborné poradenství pro studenty a absolventy, rodiče, zralé zaměstnance i uchazeče s postižením


Cílem veletrhu je přinášet lidem příležitosti získat dobrou práci, proto je vstup pro všechny zdarma.

Vyberte si svou cestu úspěchu

Všeobecná zóna

Čeká na vás široká nabídka pracovních příležitostí z různých odvětví. Setkejte se se zaměstnavateli osobně a získejte informace, které vám pomohou na cestě za kariérou. Jste na trhu práce nováčkem? Na veletrhu rádi přivítáme i studenty a absolventy středních a vysokých škol.

Poradenská zóna

Získejte kompletní kariérní poradenství a užitečné právní rady. Desítky odborníků s vámi individuálně proberou váš životopis či motivační dopis, a to i v cizích jazycích. Navštivte také poradnu pro znevýhodněné a pro specializované pozice. S perfektním prvním dojmem vám pomůže vizážistka.

Přednášková místnost

Nechte se inspirovat na 116 přednáškách a workshopech s 134 řečníky. Srdcem veletrhu je pódium, kde se například dozvíte, jak se dostat na pohovor a uspět nebo jak budovat svou osobní značku. V přednáškových místnostech firmy představí firemní kulturu.

Testovací místnost

Využijte možnost otestovat si znalosti angličtiny, němčiny, francoužštiny, italštiny, španělštiny, ruštiny a češtiny. Bude probíhat i testování počítačových znalostí. Lektoři vám vystaví certifikát, který může zvýšit vaše šance při hledání práce na Profesia.cz

Vzdělávací místnost

Udržte si náskok na trhu práce díky novým znalostem a informacím. Na veletrhu se třeba naučíte, jak jednat s lidmi díky emoční inteligenci nebo jak zvládat stres. Dozvíte se o rekvalifikacích. Velmi důležité je sebevzdělávání, proto na veletrh přiveze Bibliobus knihy.

Fun / oddychová zóna

Jaká by to byla práce, kdyby v ní nebyla zábava? Vedle hledání uplatnění si na veletrhu můžete i odpočinout, pobavit se a zažít něco nového. Rodičům bude k dispozici i dětský koutek, ve kterém se vaše dítě zabaví, dokud si budete vybírat svého budoucího zaměstnavatele.