Na Veletrhu jsem byl v době, kdy jsem řešil ztrátu zaměstnání z důvodu zdravotního omezení a delší dobu se mi nedařilo práci najít. Ozvalo se mi pak několik firem i z veletrhu, ale práci jsem si nakonec našel sám. Díky tomu, že jsem vyhrál poukaz na kurz: „Co umím a jak se dál osobně a profesně rozvíjet“. Po poslechu přednášek a zkoušce různých rozhovorů před rokem jsem si vzal ponaučení a napsal svůj životopis jinak. Začal jsem možná i trochu jinak vystupovat na pohovorech, začal jsem na sobě pracovat a vzdělávat se, začal jsem si více věřit. Dnes pracuji jako zástupce vedoucí prodejny a musím říci, že když o tom dnes přemýšlím, tak to co jsem hlavně dostal, je naděje… naděje, že můj život nekončí, když jsem ztratil práci, ale začíná nová etapa života. Naději, že stačí změnit svůj přístup a práce se najde. I když práci mám, letos se veletrhu určitě zúčastním znovu a těším se, že se něco nového dovím nebo třeba najdu práci ještě lepší…
František
 
Vytiskla jsem si životopisy a šla se podívat na veletrh práce Profesia days. Zjistila jsem, že je veletrh velmi zajímavě organizovaný a nabízí mi jako uchazeči komplexní řešení otázek práce. Mohla jsem si vyzkoušet Assessment centrum, jazykové a počítačové znalosti a také jsem mohla zjistit, zda vůbec umím psát životopis a jak se nechovat či chovat na pohovoru.
Jelikož jsem v tu chvíli řešila zároveň konkrétní profesní situaci a potřebovala jsem poradit, neváhala jsem oslovit přímo lidi z Profesia se svým dotazem. Zároveň jsem jim dala můj životopis se slovy, že pokud by pro mě našli uplatnění, pak bych byla ráda. Nečekala jsem, že by mě někdo bral vážně, ale byla jsem za měsíc oslovena přímo společností Profesia, kde pracuji již pár měsíců a neměnila bych. Pokud se budete řídit heslem “neházej flintu do žita” a budete za sebe umět bojovat, pak máte na 80% vyhráno.
Michaela
 
Učastnil jsme se prvního dne Profesia days a chtěl jsme Vám poskytnout zpětnou vazbu a poděkovat. Úroveň veletrhu byla velmi profesionální včetně výborného doprovodného programu. Děkuji Vám tak za profesionální organizaci a zajištění kvalitních lektorů pro přednáškovou činnost. A přeji mnoho úspěchu do dalšího ročníku.
Jaroslav
 
Myslím, že informace nabyté na cestě úspěchu jsem dobře zužitkovala při hledání nového zaměstnání. Nejvíce se mi líbily přednášky a návštěva u studentů kadeřnictví, kteří byli i přes množství práce dobře naladěni. Celkově hodnotím veletrh práce jako velice povedenou akci, kam se mi opravdu vyplatilo jít.
Veronika
 
Pošlete nám svůj příběh