Vážení vystavovatelé,

děkujeme, že jste spolu s námi tvořili již 6. ročník Profesia days! Plné přednáškové místnosti, množství zvídavých dotazů od uchazečů, stovky životopisů zaslaných přímo vystavujícím společnostem. Takový byl z našeho pohledu 6. ročník kariérního veletrhu Profesia days 2016.
První čísla prozrazují, že pražské výstaviště navštívilo 11 000 uchazečů. Přitáhlo je nejen 56 inspirativních řečníků, ale zejména 135 zaměstnavatelů, kteří na výstaviště PVA EXPO PRAHA Letňany přinesli tvůrčí energii a atraktivní pracovní příležitosti. Vytvořit příjemnou atmosféru se nám podařilo právě díky Vám. Váš profesionální a mimořádně pozitivní přístup k uchazečům způsobil, že odcházeli plni nových informací, inspirace, motivace a mnoho z nich i s novou pracovní nabídkou. Za celý organizační tým Vám chceme poděkovat, že jste s námi vytvořili akci plnou nových možností a nabitou energií do práce.
Vážíme si toho, že jste byli součástí 6. ročníku Profesia days a pevně doufáme, že inspirativní atmosféru akce zažijeme společně opět za rok.

Vaše Profesia CZ

kolaz_navstevnici_pdcz_2016_

Staňte se součástí největšího kariérního veletrhu v České republice

Hledáte ty správné lidi pro svoji firmu? Využijte příležitost a přidejte se k desítkám vystavovatelů na Profesia days 2017. Posledního ročníku se zúčastnilo 11 000 uchazečů o práci!

Jaké výhody vám přinese účast na Profesia days?

  • Prezentujte svoji společnost a zvyšte tak povědomí o značce
  • Oslovte všechny cílové skupiny na jednom místě
  • Celý výběrový proces vyřešíte za jediný den
  • Získejte kvalitní uchazeče díky jejich online registraci s přímým zasíláním životopisů vystavovatelům
  • Zapojte se do bohatého odborného programu

Rádi byste se Profesia days zúčastnili i příští rok? Kontaktujte nás.

Podívejte se na veletrh Profesia days 2016 v číslech

vhodnotenie_2016

Statistika návštěvnosti 2016

demografie_2016