Dvoudenní účast na pražské Profesia days v Letňanech byla pro Vazební věznici Praha-Ruzyně první akcí tohoto typu. Uvítali jsme jedinečnou možnost nabídnout ve vlastním stánku vedle mnoha dalších renomovaných zaměstnavatelů volná místa zejména ve služebním poměru. Zájem občanů předčil všechna naše očekávání, během dvou dnů naší prezentace jsme zodpověděli velké množství dotazů a získali řadu kontaktních údajů od potencionálních zájemců.

Vězeňská služba ČR

Veletrh Profesia days 2015 byl velmi dobře, moderně a „akčně“ zorganizovaný. Ve srovnání s jinými podobnými veletrhy pracovních příležitostí se mi líbil široký záběr témat přednášek, které byly dostupné ke shlédnutí jak pro vystavovatele, tak potenciální zájemce o zaměstnání. Byť je současná situace na pracovním trhu v porovnání s předchozími obdobími složitější pro náboráře a personalisty většiny firem, veletrh je jistě jednou z kvalitních metod, jak jít případným zájemcům vstříc.

Česká zbrojovka a.s.

Tímto bychom chtěli poděkovat Profesii, za výbornou spolupráci při organizaci Profesia days. Na místě bylo vše v pořádku, veletrh byl moc pěkně připraven, návštěvníci mohli poznat mnoho zajímavých firem a poslechnout si velkou řadu různorodých témat přednášejících. Budeme se těšit na další ročník a vřele doporučujeme – buďte také příště součástí tohoto veletrhu.

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

Chceme poděkovat celému týmu Profesia za skvělé jednání a přístup před i během celého veletrhu Profesia days 2015. Této akce jsme se zúčastnili poprvé a výsledek je nad naše očekávání. Celé se to neslo v přátelském duchu a věříme, že tato zkušenost s vámi nebude poslední. Těšíme se na další shledání a přejeme vám všem pořád stejný zápal, jako jste ukázali tento rok, ať se máme v budoucnu na co těšit.

Taxi Praha s.r.o.

Veletrh Profesia days v Praze patří z pohledu Wincott People k jednomu z největších profesních veletrhů v ČR. Na tomto Veletrhu se scházejí lidé, které dokáže naše společnost zaujmout ve dvou směrech.
Jednak u nás najdou potřebné informace samozřejmě uchazeči o práci ať už na odborných či nekvalifikovaných pozicích, kterým jsme schopni nabídnout práci jak v rámci celé ČR, tak na Slovensku a nyní už také v Rakousku a Německu. Právě tyto země, jsou z našeho pohledu, velmi poptávané.
Další skupina lidí, které Wincott Poeple zaujal, jsou lidé, kteří mají zájem s námi podnikat a to prostřednictvím franšízy. Konkrétně na tomto Veletrhu jsme byli poptávání většinou profesionály z oboru HR či samotnými podnikateli, které možnost a forma podnikání s námi oslovila.

Wincott People

Společnost Všeobecná zdravotní pojišťovna se zúčastnila pracovního veletrhu Profesia days v roce 2014 poprvé. Pozitivně hodnotíme návštěvnost veletrhu, měli jsme možnost představit náš program pro studenty a handicapované a nabídnout aktuální volné pracovní pozice. Zajímavý byl i doprovodný program, kde se mohli uchazeči naučit např. jak psát životopisy, jak probíhá výběrové řízení a jiné.
Moc děkujeme za perfektní zajištění celého veletrhu.

Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

Rád bych touto cestou poděkoval jako za jednoho z vystavovatelů za perfektní organizaci a servis na veletrhu. Vše bylo naprosto perfektní od roznosu vody po hladkou spolupráci během akce, vřelý přístup všech přítomných a plynulý průběh celého eventu. Získali jsme mnoho zajímavých kontaktů a budeme se těšit na další ročník.

promoteri.eu

Jsme velice rádi, že jsme se mohli veletrhu Profesia Days 2014 účastnit. Děkujeme moc celému teamu, který veletrh organizuje za velmi profesionální a přátelský přístup. Celkově jsme s naší účastí na veletrhu byli velmi spokojeni. Na veletrhu jsme získali 180 kontaktů na potenciální zájemce o práci či o výrobky.

ZEPTER INTERNATIONAL S.R.O.

Děkujeme za parádní přístup během přípravy i průběhu veletrhu Profesia days 2013. Byli jsme moc spokojení s Vaším vstřícným a profesionálním jednáním a těšíme se na další spolupráci!

Lidl Česká republika

Veletrh Profesia days je díky širokému portfoliu uchazečů o zaměstnání vhodný téměř pro každou společnost, která na jednom místě může nabídnou své volné pozice, ale například i trainee programy pro absolventy. Společnost GE Money Bank je pravidelným účastníkem, protože se nám díky této příležtosti podařilo obsadit několik volných míst.

GE Money Bank, a.s.