Veletrh Profesia days 2015 byl velmi dobře, moderně a „akčně“ zorganizovaný. Ve srovnání s jinými podobnými veletrhy pracovních příležitostí se mi líbil široký záběr témat přednášek, které byly dostupné ke shlédnutí jak pro vystavovatele, tak potenciální zájemce o zaměstnání. Byť je současná situace na pracovním trhu v porovnání s předchozími obdobími složitější pro náboráře a personalisty většiny firem, veletrh je jistě jednou z kvalitních metod, jak jít případným zájemcům vstříc.

Česká zbrojovka a.s.

Tímto bychom chtěli poděkovat Profesii, za výbornou spolupráci při organizaci Profesia days. Na místě bylo vše v pořádku, veletrh byl moc pěkně připraven, návštěvníci mohli poznat mnoho zajímavých firem a poslechnout si velkou řadu různorodých témat přednášejících. Budeme se těšit na další ročník a vřele doporučujeme – buďte také příště součástí tohoto veletrhu.

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

Chceme poděkovat celému týmu Profesia za skvělé jednání a přístup před i během celého veletrhu Profesia days 2015. Této akce jsme se zúčastnili poprvé a výsledek je nad naše očekávání. Celé se to neslo v přátelském duchu a věříme, že tato zkušenost s vámi nebude poslední. Těšíme se na další shledání a přejeme vám všem pořád stejný zápal, jako jste ukázali tento rok, ať se máme v budoucnu na co těšit.

Taxi Praha s.r.o.

Veletrh Profesia days v Praze patří z pohledu Wincott People k jednomu z největších profesních veletrhů v ČR. Na tomto Veletrhu se scházejí lidé, které dokáže naše společnost zaujmout ve dvou směrech.
Jednak u nás najdou potřebné informace samozřejmě uchazeči o práci ať už na odborných či nekvalifikovaných pozicích, kterým jsme schopni nabídnout práci jak v rámci celé ČR, tak na Slovensku a nyní už také v Rakousku a Německu. Právě tyto země, jsou z našeho pohledu, velmi poptávané.
Další skupina lidí, které Wincott Poeple zaujal, jsou lidé, kteří mají zájem s námi podnikat a to prostřednictvím franšízy. Konkrétně na tomto Veletrhu jsme byli poptávání většinou profesionály z oboru HR či samotnými podnikateli, které možnost a forma podnikání s námi oslovila.

Wincott People

Společnost Všeobecná zdravotní pojišťovna se zúčastnila pracovního veletrhu Profesia days v roce 2014 poprvé. Pozitivně hodnotíme návštěvnost veletrhu, měli jsme možnost představit náš program pro studenty a handicapované a nabídnout aktuální volné pracovní pozice. Zajímavý byl i doprovodný program, kde se mohli uchazeči naučit např. jak psát životopisy, jak probíhá výběrové řízení a jiné.
Moc děkujeme za perfektní zajištění celého veletrhu.

Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

Rád bych touto cestou poděkoval jako za jednoho z vystavovatelů za perfektní organizaci a servis na veletrhu. Vše bylo naprosto perfektní od roznosu vody po hladkou spolupráci během akce, vřelý přístup všech přítomných a plynulý průběh celého eventu. Získali jsme mnoho zajímavých kontaktů a budeme se těšit na další ročník.

promoteri.eu

Jsme velice rádi, že jsme se mohli veletrhu Profesia Days 2014 účastnit. Děkujeme moc celému teamu, který veletrh organizuje za velmi profesionální a přátelský přístup. Celkově jsme s naší účastí na veletrhu byli velmi spokojeni. Na veletrhu jsme získali 180 kontaktů na potenciální zájemce o práci či o výrobky.

ZEPTER INTERNATIONAL S.R.O.

Děkujeme za parádní přístup během přípravy i průběhu veletrhu Profesia days 2013. Byli jsme moc spokojení s Vaším vstřícným a profesionálním jednáním a těšíme se na další spolupráci!

Lidl Česká republika

Veletrh Profesia days je díky širokému portfoliu uchazečů o zaměstnání vhodný téměř pro každou společnost, která na jednom místě může nabídnou své volné pozice, ale například i trainee programy pro absolventy. Společnost GE Money Bank je pravidelným účastníkem, protože se nám díky této příležtosti podařilo obsadit několik volných míst.

GE Money Bank, a.s.