Osobnosti Profesia days 2017

Adam Mišík | Zpěvák, herec

26.10.2017, 13:30 - 14:00, Hlavní pódium
Jako sedmiletý se poprvé představil ve filmu, když ho Jan Hřebejk obsadil do Krásky v nesnázích. Od té doby hrál ve více než dvou desítkách filmů a seriálů. Komedie Bajkeři, ve kterých ztvárnil hlavní roli, má premiéru na podzim 2017. Mnohými fanoušky byl objeven díky účasti v první řadě nejsledovanějšího pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Jeho hudební kariéra ale začla již v útlém teenagerském věku, kdy zpíval s kapelou The Colorblinds. V roce 2013 vydal svůj sólový debut "Parfém" a stal se objevem roku v anketách Český slavík, Óčko a Evropa 2. Nyní připravuje nové singly jako předvoj budoucí desky, která bude více tanečně-popová. Jeho otec, hudební legenda Vladimír Mišík, je cenným kritikem jeho tvorby a s manželkou Evou jeho velkými morálními podporovateli.

Aleš Kalina | Mindsoft

26.10.2017, 15:30 - 16:00, Hlavní pódium
Hlavní kouč a školitel společnosti MindSoft s.r.o. Autor koučovací metody Emoční rovnice a dvou knih. Bývalý člen top managementu mezinárodních korporací (Microsoft, Telenor ČR, EDS, Sodexho Pass ČR)

Andrea Christianová | 1. VOX a.s.

25.10.2017, 15:30 - 16:30, Přednášková místnost VOX
Vystudovala VŠE v Praze, má bohaté zkušenosti z HR oblasti, zastávala pozice HR generalisty a HR business partnera ve významných mezinárodních společnostech (poradenství manažerům i zaměstnancům, recruitment, řízení výkonu, tvorba a nastavování bonusových schémat a motivace, tvorba a implementace konceptu funkčního rozvoje, vzdělávání, talent management, interní komunikace, engagement).

Daniela Schweizer | Jaguar Land Rover Slovakia

25.10.2017, 15:00 - 15:30, Hlavní pódium
26.10.2017, 13:00 - 13:30, Hlavní pódium
Daniela pracuje v oblasti HR již 18 let a má zkušenosti v oblasti náboru, vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. Praxi získala ve společnostech Heineken Slovensko, PSA Peugeot Citroen a v Jaguar Landrover Slovensko. Je specialistkou na hromadný nábor zaměstnanců. Aktivně se zapojuje do HR komunit, odborných komisí v rámci ZAP, přednáší na HR konferencích a přispívá odbornými články do časopisů.

David Gruber | 1. VOX a.s.

25.10.2017, 16:15 - 17:00, Master Class
Je světově prvním zakladatelem systematického vědního oboru "techniky duševní práce“, což lze vnímat jako soft skills nejvyšší generace. Vedl přes 1000 originálních kurzů, je autorem více než 100 klasických knih, e-knih a audioknih. Autor originální české metodiky racionálního čtení a rychločtení. Všechny své kurzy vede s použitím "multimetod" (=®psychovzorců), což pro účastníky výrazně zvyšuje jejich efektivitu oproti dosavadním kurzům zahraničních nebo českých lektorů vedených pouze "metodami".

Ivo Gondek | Dorty Ollies

26.10.2017, 14:30 - 15:00, Hlavní pódium
Jeho největší pracovní zkušeností je 27 let soukromého podnikání v mnoha oborech, především v gastronomii a obchodě. Rád vyhledává příležitosti a zahajuje podnikání. Mezi nejdůležitější dosažené výsledky považuje především vlastní sebepoznání. Všechny předchozí pozice a praktické dovednosti a zkušenosti byly „zocelující“ a umožnily v současném klasickém podnikání toto zúročit a využít. Vším, čím byl ve svých 17-ti předchozích podnikatelských činnostech, byl rád. Nyní se zaměřuje na násobitelný rozvoj jeho současného cukrářsko-gastronomického byznysu Ollies a sleduje všechny nové trendy a technologie v obchodě ke spuštění dalších projektů. Z těch významnějších dosažených titulů by jmenoval Nejlepší firma Moravskoslezského kraje 2015 a Rodinná firma roku 2016.

Jakub Gruber | Konečně vývar

25.10.2017, 12:00 - 12:30, Hlavní pódium
Jakub Gruber je grafický designer na volné noze. Studoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové pod vedením prof. Rostislava Vaňka. Za knihu Hejno bez ptáků získal ocenění od ministerstva kultury. Působí také jako UX/UI designer ve start-upu Stories. V Konečně vývar je od roku 2014.

Jakub Zajíc | Kavárna co hledá jméno & Vnitroblock

26.10.2017, 11:00 - 11:30, Hlavní pódium
Jakub a jeho parťák Lukáš Žďárský mají zvláštní schopnost budovat z ničeho něco. Konkrétně přetvářet způstlé, opuštěné prostory v místa, která jsou plná života. A taky hodně cool. Přesně takové jsou Kavárna, co hledá jméno a Radlická kulturní sportovna – bar a prostor pro kulturní akce – na pražském Smíchově. A teď i holešovický Vnitroblock, bývalá vybydlená fabrika, která se pod jejich rukama proměnila v kavárnu a obchod s designovými věcmi a s tanečním sálem v patře. Do pár měsíců se navíc v jejím dvoře otevře ulička, kde najdete pekárnu, restauraci, tetovací salon, barber shop i divadelní sál. I když kluci na otevření těchhle míst spolupracují s dalšími lidmi, všechna budou provozovat sami.

Jan Cina | Herec, zpěvák, moderátor

25.10.2017, 15:30 - 16:00, Hlavní pódium
Poprvé hrál ve filmu Smradi (2002), o devět let později ztvárnil jednu z hlavních rolí ve filmu Místa a právě dotočil filmovou pohádku Čertí Brko. Maturoval na hudebně dramatickém oddělení Pražské konzervatoře (2007), vystudoval katedru alternativního  a loutkového divadla na DAMU. V roce 2016 zvítězil v druhé řadě soutěžního televizního pořadu Tvoje tvář má známý hlas. S Marií Doležalovou a dalšími spolužačkami z konzervatoře byl členem kapely Olats Otesoc. V současné době hraje v A Studiu Rubín, Studio Dva, Divadle Kalich a Hybernia.

Jan Vácha | Konečně vývar

25.10.2017, 12:00 - 12:30, Hlavní pódium
Jan Vácha pracuje jako konzultant pro plzeňskou software firmu. Vystudoval Univerzitu v Hradci Králové. Konečně vývar je jeho hobby od roku 2014.

Jarmila Skopalová | 1. VOX a.s.

25.10.2017, 14:00 - 15:00, Přednášková místnost VOX
Absolventka DAMU, obor herectví, specializace umělecký přednes a mluvené slovo. Spolupracovala s velkými rozhlasovými stanicemi jako moderátorka. Od roku 2001 pracovala v České televizi jako dramaturg mnoha známých pořadů. Její kurzy komunikačních dovedností vycházejí z letité praxe při setkávání s hosty ve studiu i při natáčení v exteriéru, z řešení mnoha krizových situací, které práce s lidmi přináší.

Jaroslav Vácha | Konečně vývar

25.10.2017, 12:00 - 12:30, Hlavní pódium
Jaroslav Vácha je konzultant produktů německé firmy SAP. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Vývar táhne od roku 2014. Provozuje také prodejny s poctivým jídlem Sklizeno Nový Smíchov a Sklizeno Nusle.

Jiří Chrást | Akademie ČTK

Zkušený novinář s téměř třicetiletou praxí, vzděláním filolog a pedagog. V ČTK prošel nejrůznějšími pozicemi, od redaktora a šéfeditora, až po ředitele  Akademie ČTK, kterým je v současnosti. Jako zahraniční zpravodaj působil mnoho let v Indii a Británii. Má bohatou lektorskou činnost, přednáší v češtině a angličtině.

Jitka Frühbauerová | 1. VOX a.s.

26.10.2017, 14:00 - 15:00, Přednášková místnost VOX
V současné době pracuje jako poradenský psycholog, lektor a kouč osobního rozvoje. V psychosomatice ukazuje svým klientům cestu vlastní moudrosti, jak naše psychika velmi úzce souvisí s naším zdravím. Pracuje s lidmi v hospicu, kteří jsou v poslední fázi svého života a pomáhá jejich rodinám i jim samotným se s tím důstojně vyrovnat. A jako lektorka přináší moudrost na semináře, kde již chytrost nemá svůj význam a ukazuje cestu lidskosti, empatie, porozumění a pochopení. Je vždy potěšena, když vidí úsměv na tváři těch, kteří pochopili…

Josef Hlavatý | Český Aeroholding

25.10.2017, 16:00 - 16:30, Hlavní pódium
Josef působí s krátkou přestávkou v oblasti letecké bezpečnosti od roku 2001. Začínal na pozici, kde se zabýval kontrolou cestovních dokladů pro letecké společnosti. Věnoval se odbavení rizikových linek například do Izraele nebo severní Ameriky. Součástí této práce bylo i zajištění bezpečné přepravy deportovaných a nežádoucích osob ve spolupráci s PČR. Se zkušenostmi přibývala i zodpovědnost za nábor, školení nových i stávajících pracovníků v oblasti kontroly cestovních dokladů. Nyní u Letiště Praha zastává pozici Inspektora výcviku a kvality Ostrahy letiště. Ve spolupráci s kolegy zajišťuje mimo jiné nábor a zácvik nových pracovníků. Je pro něj radost sledovat rostoucí letiště a podílet se na zajištění jeho bezpečnosti.

Kamila Špinarová | Cavalier Made to Measure

25.10.2017, 15:30 - 16:15, Master Class
Skvělá image dokáže vytvořit auru důvěry, ale hlavně dodává sebevědomí nám a důvěru v nás ostatním. Kamila věří v souvztažnost mezi sebevědomím, výkonností a úspěchem. A to je právě ten princip, díky kterému se snaží docílit toho, aby se její klienti stávali lepšími verzemi sebe samých a ona je na jejich cestě mohla doprovázet. Módu totiž nevidí jako oblečení, nýbrž jako instantní nástroj ke zvýšení potenciálu jednotlivců a firem. Je dokázáno, že lidé si o vás první předběžný obrázek vytvoří během několika málo vteřin a chcete-li zaujmout hned na první pohled, musíte na to jít jinak, a sice přes emoce. A oděv je tu od toho, aby vám propůjčil ty emoce, které v danou chvíli potřebujete vzbuzovat. Být dobře oblečen, a to nejen na pohovoru či obchodní schůzce bude vždy znakem solidnosti a důvěrohodnosti.

Kamila Velková | Psycholožka, koučka, lektorka jógy

26.10.2017, 11:30 - 12:00, Hlavní pódium
Od roku 2011 intenzivně spolupracuje s Marianem Jelínkem na přednáškách a workshopech nejen pro firmy z různých oborů, ale také pro sportovce a sportovní kluby. Vede vlastní workshopy a učí jógu nejen ve firmách.

Kateřina Matoušková | Kouč, psycholog

25.10.2017, 17:00 - 17:45, Master Class
26.10.2017, 14:30 - 15:00, Master Class
Katka Matoušková je kouč a psycholog, je členem České asociace koučů. Věnuje se problematice změny kariérního směřování a kariérnímu koučinku. Je lektorkou komunikačních dovedností, například asertivity, prezentace nebo logické argumentace a má blog zaměřený zejména na psychologii změny i na psychologii koučování. Vede program osobního rozvoje pro studenty v magisterském programu aplikované ekonomie na Cerge-Ei. Vystudovala jednooborovou psychologii na FFUK, dříve též překladatelství a tlumočnictví z angličtiny a francouzštiny.Katka věří v to, že radost, uspokojení a naplnění mohou a mají být součástí toho, co nám práce přináší, jinak ztrácíme pocit smyslu. Zažila na vlastní kůži, jaký rozdíl v životě člověka to udělá, když máte práci, která vás baví.

Lukáš Hána | GrowJob

25.10.2017, 13:00 - 13:30, Master Class
Lektor a konzultant kritického myšlení. Člen týmu, který stojí za knihou Konec prokrastinace. Zakladatel projektu #krimyš. Spoluautor kurzu kritického myšlení na VŠE.Vystudoval diplomacii na Vysoké škole ekonomické v Praze a koučink a management na École Superieure de Commerce de Rennes. Převádí do praxe jednotlivců a firem poznatky behaviorální ekonomie a sociální psychologie.

Lukáš Žďárský | Kavárna co hledá jméno & Vnitroblock

26.10.2017, 11:00 - 11:30, Hlavní pódium
Lukáš a jeho parťák Jakub Zajíc mají zvláštní schopnost budovat z ničeho něco. Konkrétně přetvářet způstlé, opuštěné prostory v místa, která jsou plná života. A taky hodně cool. Přesně takové jsou Kavárna, co hledá jméno a Radlická kulturní sportovna – bar a prostor pro kulturní akce – na pražském Smíchově. A teď i holešovický Vnitroblock, bývalá vybydlená fabrika, která se pod jejich rukama proměnila v kavárnu a obchod s designovými věcmi a s tanečním sálem v patře. Do pár měsíců se navíc v jejím dvoře otevře ulička, kde najdete pekárnu, restauraci, tetovací salon, barber shop i divadelní sál. I když kluci na otevření těchhle míst spolupracují s dalšími lidmi, všechna budou provozovat sami.

Magdalena Čevelová | cevelova.cz

25.10.2017, 17:00 - 17:30, Hlavní pódium
26.10.2017, 13:30 - 14:00, Master Class
Magdalena Čevelová je marketingová čarodějnice, poradkyně a lektorka. Majitelům malých firem, živnostníkům a volnonožcům od roku 2003 pomáhá získávat zákazníky, uvádět na trh nové produkty a služby, nastavovat ceny, zvyšovat zisky a nacházet v práci smysl a radost. Vystudovala psychologii na FFUK a marketing na VŠEM v Praze. Marketingu se věnuje více než 20 let. Je autorkou úspěšné e-knihy Marketing bez reklamy.

Marek Sedláček | ManpowerGroup

25.10.2017, 18:00 - 18:30, Hlavní pódium
26.10.2017, 15:00 - 15:30, Hlavní pódium
V oboru personalistiky začínal téměř před 15 lety a sám říká, že dodnes sbírá stále nové a nové zkušenosti. Ve společnosti ManpowerGroup je manažerem recruitmentu a svoje know-how s náborem předává s chutí dále. Jeho zaměstnanci každý měsíc propojí stovky talentovaných lidí s těmi pravými příležitostmi na trhu práce, což dále s 11 000 přidělenými zaměstnanci měsíčně dělá společnost ManpowerGroup jedničkou na trhu.

Marie Havlíčková | Slevomat

25.10.2017, 16:30 - 17:00, Hlavní pódium
Marie Havlíčková, CEO Slevomatu, je známá svým tahem na branku a tím, že každý nový cíl bere jako výzvu. Možná i to jí pomohlo k velkému úspěchu, kdy již v 26 letech získala vedoucí pozici v jedné z nejvlivnějších českých e-commerce firmách. Při studiu začala svou kariéru ve fashion odvětví v řetězci Zara, od roku 2012 poté působila ve Slevomatu, kde bleskově rostla až na nejvyšší příčku. Úspěšné vedení firmy, kterou přetransformovala ze slevového portálu na největší inspirační server v ČR završila letos na podzim transakcí, kdy se novým vlastníkem společnosti stala britská skupina Secret Escapes.

Martin Škoda | Škoda nevařit

25.10.2017, 12:30 - 13:00, Hlavní pódium
Vaření se věnuje od osmi let. Nečekejte ale, že je prototyp klasického kuchaře. Dalo by se říct "profi fanda gastronomie", pro kterého je vaření a jídlo hlavně součást životního stylu, zábava a radost! V sedmnácti jako nejmladší autor v Česku dal dohromady kuchařku Škoda nevařit – Kuchařka plná hudby, která propojila jídlo s hudbou a stala se 3. nejlepším debutem na světě. Vaření se věnuje 8 dní v týdnu a 25 hodin denně, vede kurzy, vaří v televizi, připravuje velké gastro akce a snaží se celkově zvyšovat zájem lidí o kvalitní jídlo a vaření. Na podzim vydal druhou kuchařku: Škoda nevařit 2 – Kuchařka plná akce, která také získala několik domácích i světových cen. S Marií Doležalovou ho teď můžete vidět na TV Prima v pořadu Hrdina kuchyně.

Martina Ježková | Psycholožka, kariérová poradkyně

25.10.2017, 17:30 - 18:00, Hlavní pódium
Vystudovala FF MU, je absolventkou psychoterapeutického výcviku v Gestalt terapii. V minulosti se podílela na vytváření a nastavení systému kariérového poradenství v celoživotní perspektivě pro veřejnost v Jihomoravském kraji, nyní pracuje jako psychoterapeutka a kariérová poradkyně v Intervenčním centru JmK. Věnuje se lidem ohroženým domácím násilím, kteří se rozhodnou vzdorovat této nepříznivé životní situaci a dále se chtějí profesně rozvíjet. Ve své práci staví a vychází ze základních principů Gestalt terapie, podporuje klienty v uvědomování si všech aspektů bytí, k pochopení, jak fungují jejich interakce s prostředím a jakým způsobem prožívají význam věcí okolo sebe.

Matěj Hrdoun | Český Aeroholding

25.10.2017, 16:00 - 16:30, Hlavní pódium
Matěj nastoupil na Letiště Václava Havla v roce 2008 a po celou dobu působí u letištní bezpečnostní kontroly. Začínal jako řadový zaměstnanec, nyní zastává manažerskou pozici a řídí provoz bezpečnostní kontroly. Slušnost, profesionalita a chuť pomáhat a chránit jsou atributy, které by měl mít každý uchazeč o práci u nás. Práce je náročná, zodpovědná a do značné míry svázaná legislativou. Letecký provoz zažívá opět svůj boom a Praha je velmi lákovou a bezpečnou destinací v Evropě, s čímž úzce souvisí nárůst počtu přepravených cestujících. Letiště se bude v následujících letech radikálně měnit a možnost být u toho a spolupodílet se na tomto rozvoji za oblast bezpečnosti je velkou příležitostí a výzvou.

Michal Horáček | Textař, podnikatel

26.10.2017, 12:00 - 12:30, Hlavní pódium
Esejista, textař, hráč a podnikatel. Po zásahu StB byl vyloučen z VŠ, poté se protloukal jako skladník a zároveň bookmaker v Chuchli. V osmdesátých letech se ve spolupráci s Petrem Hapkou etabloval jako textař. Jeho občanská iniciativa MOST za sametové revoluce zprostředkovala jednání mezi KSČ a OF. V roce 1990 založil sázkovou kancelář Fortuna a tři roky po jejím prodeji obhájil na FHS UK v roce 2007 dizertační práci ze sociální antropologie. Napsal devět knih a texty k 15 CD, jichž se dohromady prodalo přes milion kopií. Třetího listopadu 2016 ohlásil kandidaturu na funkci prezidenta ČR.

Michal Novák | Profesia CZ

Michal získal své první pracovní zkušenosti v personálních agenturách v roli konzultanta. Poté pracoval několik let na obchodních pozicích v oblasti medií. V Profesii se mu podařilo skloubit své dosavadní zkušenosti s náborem a reklamou. V současné době se věnuje prodeji, konzultacím a školením. Pro společnosti přednáší na téma nových nástrojů a náborů, jak přitáhnout uchazeče o práci nebo jak zaujmout kandidáty přes efektivní HR Marketing. Prezentuje společnost Profesia na veletrzích a zároveň uchazečům poskytuje rady a typy jak zaujmout a prosadit se na trhu práce.

Michal Šindelář | Kouzelník

25.10.2017, 14:00 - 14:30, Hlavní pódium
Narozen v Praze roku 1988. Vystudoval IT a business. Půl roku studia v Německu a dalši půl rok práce ve Španělsku jako grafik. Profesionální hráč tenisu a poté tenisový trenér, který se rozhodl raději na jinou dráhu podnikání.

Nerea Olabegoya | Qualo

25.10.2017, 14:45 - 15:30, Master Class
25.10.2017, 17:45 - 18:30, Master Class
26.10.2017, 12:00 - 12:30, Master Class
26.10.2017, 12:30 - 13:00, Master Class
Nerea Olabegoya je zkušená manažerka, vůdce a stratég. Má jedinečnou schopnost řídit multidisciplinární situace jako manažerka, výzkumnoce a obchodnice, což ji činí odborníkem v oblasti řízení projektů a řízení lidských zdrojů. Od roku 2000, kdy uvedla na trh Qualo, byla pověřena vývojem několika mezinárodních mobilit a vzdělávacích programů. Klíčem jejího úspěchu je široká obchodní síť spolu s jejím obchodním přístupem: vždy se snaží najít řešení na každý problém a nikdy se nevzdává. Během své profesionální kariéry pracovala na řadě úkolů, od organizování firemních akcí v Šanghaji, návrhu projektu distribuce potravin ve východní Asii až po přípravu a realizaci mezikulturních dialogů pro stážisty. Kromě toho má silné propojení s komunitou a více než 12 let se podílí na dobrovolnické činnosti a charitativních akcích.

Pavel Hájek | 1. VOX a.s.

26.10.2017, 12:00 - 13:00, Přednášková místnost VOX
Od roku 1996 se pohybuje v oblasti obchodu a aktivního náboru zaměstnanců pro české i zahraniční společnosti. Jedenáct let řídil personální agenturu Jobs21 a vedl tým 10 konzultantů. V oblasti vzdělávání působí 12 let. Od roku 2015 je předsedou české asociace personálních a pracovních agentur, nezávislým externím konzultantem v oblasti náboru a personálního marketingu a spoluzakladatelem inzertních pracovních portálů www.nabrigadu.cz a www.nastalo.cz. Od roku 2004 aktivně vede semináře z oblasti obchodu a personalistiky. Je specialistou na manažerskou personalistiku se zaměřením na nábor a personální marketing, typologii osobnosti, vztahový obchod a další.

Pavla Svobodová | 1. VOX a.s.

Lektorské a cvičitelské činnosti se věnuje od roku 1992 po absolvování kurzů na FTVS UK. V následujících letech působila jako odborný konzultant v kurzech pro lektory a cvičitele. V roce 2009 otevřela lekce jógy a také speciální lekce pro seniory v centru Prahy a touto činností se aktivně zabývá dodnes. Ke cvičení jógy postupně přidala i lektorskou činnost v oblasti prevence stresu a vyhoření, psychohygieny, možností relaxace v pracovním prostředí apod. jak ve formě otevřených seminářů, tak seminářů pro velké firmy.

Petr Soler | Cavalier Made to Measure

25.10.2017, 15:30 - 16:15, Master Class
Skvělá image dokáže vytvořit auru důvěry, ale hlavně dodává sebevědomí nám a důvěru v nás ostatním. Petr věří v souvztažnost mezi sebevědomím, výkonností a úspěchem. A to je právě ten princip, díky kterému se snaží docílit toho, aby se jeho klienti stávali lepšími verzemi sebe samých a on je na jejich cestě mohl doprovázet. Módu totiž nevidí jako oblečení, nýbrž jako instantní nástroj ke zvýšení potenciálu jednotlivců a firem. Je dokázáno, že lidé si o vás první předběžný obrázek vytvoří během několika málo vteřin a chcete-li zaujmout hned na první pohled, musíte na to jít jinak, a sice přes emoce. A oděv je tu od toho, aby vám propůjčil ty emoce, které v danou chvíli potřebujete vzbuzovat. Být dobře oblečen, a to nejen na pohovoru či obchodní schůzce bude vždy znakem solidnosti a důvěrohodnosti.

René Müller | 1. VOX a.s.

26.10.2017, 10:00 - 11:00, Přednášková místnost VOX
26.10.2017, 13:00 - 13:30, Master Class
Práci s pamětí se věnuje již 18 let. Má certifikát III. nejvyššího stupně od firmy garantující odbornou způsobilost trenérů paměti ČSTPMJ. Trénuje věkové kategorie od 11 do 75 let, vede i specifické kurzy pro lidi s roztroušenou sklerózou, po úrazech hlavy apod., také další semináře s možností zaměření dle požadavků. Vytvořil a využívá vlastní soubory cvičení, ve kterých kombinuje různé techniky, které napomáhají rozvoji neuronové sítě a propojení hemisfér.

Richard Kolbe | richardkolbe.cz

26.10.2017, 14:00 - 14:30, Hlavní pódium

Letos je to 15 let, co se Richard dostal do světa reklamy. Za ty roky se změnil svět, změnil se obor a změnil jsem se i on. Co mu ale zůstalo, je, že ho jeho práce baví stejně jako na začátku. Vlastně ne, baví ho ještě víc, protože už ji umí dělat pořádně. Je zkušený copywriter, idea maker, má silné strategické uvažování a při exekucích dbá na kvalitu zpracování. Měl  štěstí a pracoval s mnoha skvělými lidmi z české reklamy. Hodně se od nich naučil a i díky nim získal mnoho kreativních ocenění. Množství Louskáčků a Pecek všeho druhu, nějaká ta Portorož a i do Cannes se některé jeho práce dostaly. A jedna stříbrná Epica. Kromě práce se věnuje hudbě, skládal třeba pro Večerníčky, anebo když se to hodí, skládá i pro spoty, na kterých pracuje. A učí se s foťákem a restauruje staré digitálky.

Robert Vlach | Navolnenoze

26.10.2017, 12:30 - 13:00, Hlavní pódium
Robert Vlach působí jako podnikatel a podnikatelský poradce se zkušenostmi z desítek projektů a více než tří set poradenských případů. Od roku 2005 se v Česku jako vůbec první publicista, konzultant a lektor věnuje systematické podpoře a popularizaci osobního podnikání (tzv. freelancing) prostřednictvím internetového portálu www.navolnenoze.cz. Je autorem bestselleru Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové, držitelem ocenění Živnostník roku v Moravskoslezském kraji a zakladatelem prvního evropského think-tanku pro nezávislé profesionály.

Robin Kolek | Termini

25.10.2017, 11:30 - 12:00, Hlavní pódium
Začal jeho profesní kariéru v rodiném podniku v málém městě v České republice. Po zamilování do barmanského řemesla dostal možnost pracovat v jednom z nejlepších barů v Praze. Po tomto úspěchu, být členem jednoho z nejlepších barových týmu na světě, se rozhodl přestěhovat do města koktejlů Londýna. Jako jeden z prvních členů týmu Termini se z pozice barmana vyšplhal na pozici generálního manažera, kde se nyní stará o dva podniky v samém srdci Londýna. Týmový duch, excelentní servis, dopřání každému hostovi to nejlepší a taky spusta vtípků za barem, to jsou klíčové body jak řídít tým Termini - 2 krát za sebou nominovaný vo World’s 50 best bars. Jeho life motto: Be yourself, but follow the rules. To break the rules, you must first master them.

Simona Kijonková | Zásilkovna

25.10.2017, 14:30 - 15:00, Hlavní pódium
Simona Kijonková je známou českou podnikatelkou, kterou media titulovala na první dámu české commerce. Měsíčník Forbes si ji vybral na svou titulní stranu a zařadil ji mezi 75 nejvlivnějších žen České republiky. V oboru IT a e-commerce podniká od roku 2008. Jejím nejúspěšnějším projektem v Čechách i v zahraničí je logistická společnost Zásilkovna, kterou založila v roce 2010. K letošnímu roku přepravila více jak 10 milionů zásilek, má přes 300 zaměstnanců a za rok 2016 činil obrat 200 mil Kč. Od roku 2015 se také aktivně zabývá investicemi do start-upů, jako např. Robeeto.com a SizeID.com. Size ID je technologický projekt řešící logistiku při nakupování oblečení online a Robeeto je P2P komunitní platforma zprostředkující služby online.

Václav Staněk | Vasky

25.10.2017, 13:00 - 13:30, Hlavní pódium
Student, sportovec a zakladatel zlínské značky Vasky. Nebojí se velkých cílů a neztrácí velké oči. Jeho snem je dostat Vasky do celého světa a přesvědčit, že regionální materiály a poctivá práce jsou něco, čeho bychom si měli vážit dnem a nocí.

Veronika Kašáková | Nadační fond Veroniky Kašákové

Od 4 let vyrůstala v dětském domově ve Vysoké Peci u Chomutova s bratrem Karlem. Počátkem roku 2014 napsala autobiografickou knihu Zpověď holky z děcáku. V roce 2015 dostala ocenění v kategorii dobrý skutek v anketě Osobnost roku Ústeckého kraje. V roce 2016 založila Nadační fond Veroniky Kašákové, který podporuje děti v dětských domovech tak, aby mohly žít plnohodnotný život a byly připraveny na překážky v běžném životě po opuštění dětského domova. Od února 2017 je tváří kosmetické značky Oriflame.

Vítězslav Bican | Channel Crossings

25.10.2017, 14:00 - 14:45, Master Class
26.10.2017, 11:30 - 12:00, Master Class
Vítězslav Bican absolvoval Masarykovu univerzitu v oborech filosofie a politologie a Vysokou školu ekonomickou v oboru podniková ekonomika a management. V roce 2014 ukončil doktorské studium na katedře mikroekonomie VŠE pro obor Ekonomické teorie. Od roku 2007 působí na pozici výkonného ředitele jazykové agentury Channel Crossings, v říjnu roku 2012 byl na pravidelném zasedání Asociace jazykových škol a agentur ČR zvolen jejím prezidentem. Jedním z jeho cílů bylo vytvořit jednotnou asociaci jazykových škol, což se podařilo v lednu 2015. Od té doby je také předsedou této jednotné Asociace jazykových škol.